Supra Görüntüleme Sistemleri Hakkında

SUPRA, 1998 yılında Çorum’da Supra MR olarak kurulmuş ve Amerika’dan MR cihazı ithal ederek görüntüleme ve sağlık hizmeti vermeye başlamıştır. İlerleyen zamanlarda hastanelerde görüntüleme hizmetlerinin özelleştirilmesiyle, açılan ihalelere katılmış ve birçok il ve ilçede devlet hastanelerinde görüntüleme ihalelerini almıştır. Şu anda Çorum, Amasya, Yozgat, Sakarya, Tokat/Niksar ile İstanbul’da Arnavutköy, Esenyurt ve Göztepe’de, Eğitim Araştırma ve Devlet Hastanelerinde aldığı görüntüleme hizmet ihalelerini, toplamda 25 cihazla ve deneyimli kadrosuyla yürütmektedir. SUPRA, kurulduğu tarihten bu yana kamu ve özel hastanelerde değişik büyüklüklerde muhtelif taahhütler yerine getirmiştir.

Uluslararası ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Standardı göz önüne alınarak kurulmuş olan sistem, hizmet kalitesini sürekli ve kontrollü olarak geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu bağlamda gerekli olan tüm yöntemler ve sorumluluklar tanımlanmış, kaynaklar sağlanmış ve düzenlemeler uygulamaya geçirilmiştir. SUPRA Sağlık Eğitim Turizm Tarım Nakliyat İnşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş. her türlü tıbbi cihaz ve malzemenin alım-satım ve pazarlaması, ithalat ve ihracatı ve satış sonrası teknik servisi alanlarında da hizmet vermektedir.

Şuan ise Türkiyenin bir çok il ve ilçelerinde bulunan hastanelerinde görüntüleme cihazlarımız bulunmaktadır.Supra sağlık tarım sektöründede hizmet vermektedir.